Grupowo czy indywidualnie? Zwiedzanie Gran Canarii z przewodnikiem

To Twoja pierwsza wyprawa na Wyspy Kanaryjskie? A może miałeś już okazję zwiedzać tę część Hiszpanii? Na pewno wiesz, że centralna część archipelagu – Gran Canaria – stanowi przekrój kontynentu w pigułce. Niesamowita różnorodność atrakcji sprawia, że każdy turysta znajduje tutaj coś dla siebie. Piaszczyste wydmy, górskie szczyty, egzotyczne smaki i duża dawka historii – tego wszystkiego możesz zaznać podczas zwiedzania wyspy z przewodnikiem. To z nim odwiedzisz najciekawsze punkty i odnajdziesz te nietuzinkowe, na które ciężko trafić samodzielnie. Jakie masz możliwości? Sprawdź!

Zalety wycieczek z przewodnikiem

Zastanawiasz się, jak zagospodarować czas, który spędzisz na Gran CanariiPrzewodnik Ci w tym pomoże!

  • Nie tracisz czasu na planowanie wypraw i organizowanie transportu,
  • odwiedzasz miejsca, w które naprawdę warto się udać,
  • trafiasz wyłącznie do polecanych punktów gastronomicznych,
  • atrakcje w czasie wycieczki są dobierane do Twoich upodobań,
  • ze zwiedzania wynosisz nie tylko mnóstwo zdjęć, ale też głowę pełną ciekawych informacji.

Odwiedzający Wyspy Kanaryjskie najczęściej decydują się na wycieczki w większych grupach, ale też chętnie wybierają dopasowane do nich plany indywidualne. Dlaczego warto się na nie udać?

Grupowe zwiedzanie Gran Canarii

Przebywasz na wyspie z rodziną lub w gronie znajomych? Skorzystaj z wycieczki w grupie! Ośmioosobowy bus zabierze Was ze wskazanego hotelu w południowej części Gran Canarii na dowolną wyprawę. Przewodnik dopasuje szczegółowy plan do Waszych upodobań i możliwości. W końcu rodziny z dziećmi potrzebują innych rozrywek niż osoby starsze czy paczki przyjaciół ze studiów. Jeśli planujesz urlop sam lub w parze, nie martw się – zapisując się na wycieczki z Simon Tours, możesz dołączyć do wybranej grupy.

Przebieraj w gotowych planach, które „wyciskają” dla Ciebie z Gran Canarii to, co najlepsze! Początkującym polecamy wycieczki po najważniejszych atrakcjach wyspy, o niskim poziomie trudności. To określenie oznacza, że każdy da sobie radę i, niezależnie od kondycji, po całym dniu wróci do hotelu usatysfakcjonowany. Piękne widoki, lokalne smakołyki i perły architektury czekają! Grupy bardziej zaawansowane na życzenie zabieramy w miejsca, które za włożony wysiłek odpłacają krajobrazami zapierającymi dech w piersiach.

Indywidualny plan na zwiedzanie wyspy

Nie lubisz się do nikogo dopasowywać? Zdecyduj się na indywidualnie zaplanowaną wycieczkę z przewodnikiem po Gran Canarii. Opłacając trzy miejsca w busie, już możesz skorzystać z tej wyjątkowej oferty. Dostosujemy do Twoich wymagań trasy zwiedzania wyspy i dobierzemy punkty widokowe tak, byś powrócił z wyprawy z zachwycającymi wspomnieniami. Pragniesz połączyć zwiedzanie stolicy ze spacerem po rybackiej wiosce Puerto de las Nieves? A może zaliczyć najpiękniejsze miradory, których widoki na długo pozostaną w Twojej pamięci? Daj nam znać, a my zaproponujemy Ci trasę, która zrobi na Tobie wielkie wrażenie.

Wycieczki indywidualne chętnie wybierają osoby, które były już na Gran Canarii i pragną uzupełnić zwiedzanie wyspy o punkty, których poprzednio nie zobaczyły. To świetny plan dla tych, którzy wiedzą, czego chcą, ale potrzebują wsparcia od strony organizacyjnej. Nie musisz osobno wypożyczać samochodu i samodzielnie planować wyprawy. Ponadto fascynujące opowieści przewodnika wzbogacą Twoje wspomnienia o solidną dawkę wiedzy.

Atrakcje Gran Canarii czekają na Ciebie!

Wspaniałości Wysp Kanaryjskich jest tyle, że czasami nie wiadomo, co zwiedzić. Gran Canaria to kontynent w miniaturze – rozkochają Cię w sobie jej różnorodne pejzaże i zachwycą smaki lokalnej kuchni. Świeże owoce, egzotyczna roślinność, ciepła woda i łagodny klimat to zalety, dla których turyści wracają na wyspę wielokrotnie. Nie da się tutaj nudzić! Poznaj to miejsce od podszewki i wypróbuj zwiedzanie z przewodnikiem. To on pokaże Ci najciekawsze kawałki tego fascynującego regionu. Sam lub w ekipie – zaplanuj swoją podróż już dziś. Zapraszamy do kontaktu z Simon Tours Gran Canaria, a nasze najlepsze wycieczki lokalne znajdziesz tutaj.