Najpiękniejsze miejsca Gran Canarii Wycieczka dla osób z Las Palmas

65,00

Wycieczka fakultatywna dookoła wyspy dla turystów przebywających w Las Palmas. Przejazd przez najpiękniejsze miejsca Gran Canarii. Konieczna rezerwacja z wyprzedzeniem. Pod info@simontours.pl lub +34611127499 , a wspólnie ustalimy dogodny termin. Podaj hotel i numer telefonu, a skontaktujemy się i ustalimy co zwiedzić na Gran Canarii.

Produkt dostępny na zamówienie

Cena bazowa
Cena za osoby
Cena końcowa
Wycieczki fakultatywne z Las Palmas, czyli najpiękniejsze miejsca Gran Canarii

Najpiękniejsze miejsca wyspy to perfekcyjna wycieczka lokalna dla turystów przebywających w Las Palmas. Jeżeli w jeden dzień chcesz zobaczyć najważniejsze miejsca na Gran Canarii, to sprawdź nasze wycieczki fakultatywne z Las Palmas! Startujemy z portu lub hoteli, a w planie mamy najpiękniejsze miejsca Gran Canarii. Nasze zwiedzanie wyspy odpowiada na pytanie o miejsca warte zobaczenia. Simon Tours Gran Canaria i lokalny polski przewodnik pokażą Wam dziś Pico de Bandama, czyli największy krater wulkaniczny na wyspie. Zobaczycie położone na wulkanicznej glebie winnice D.O. Gran Canaria i najstarszy klub golfowy Hiszpanii. Następnie, nie sposób nie zwiedzić kolejnej atrakcji przyrodniczej, czyli księżycowych krajobrazów, jakie fundują nam słynne wydmy w Maspalomas.

Wycieczki fakultatywne z Las Palmas to mocne zwiedzanie Gran Canarii

Nie zapomnimy też o miejscu, które trzeba zobaczyć, czyli uroczej marinie zwanej Wenecją Gran Canarii, jaką jest miasteczko Puerto Mogan. Pojedziemy zachodnim brzegiem Gran Canarii, podziwiając Błękitne Skały (Los Azulejos) oraz rybacką wioskę Puerto de las Nieves. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy też Teneryfę z najwyższym szczytem Hiszpanii – Pico del Teide. Wracać będziemy przez słynny kafelowy deptak z fontannami w miejscowości Firgas oraz zobaczymy miasteczko słynące z produkcji rumu, czyli Arucas. Podsumowując, jest to fakultatywna wycieczka przekrojowa, prowadzące przez najważniejsze turystyczni i krajoznawczo punkty wyspy. Zaplanowana została tak, aby można było realizować ją bez względu na pogodę. Start i powrót z i do Las Palmas, lotniska, hotelu lub portu.

Wycieczki fakultatywne z Las Palmas Gran co warto wiedzieć

Zapewniamy odbiór z hoteli i portu w Las Palmas oraz lotniska. Wycieczki lokalne z portu w Las Palmas dedykujemy tym, dla których Gran Canaria jest tylko punktem na trasie rejsu czy podróży. Program ułożony został tak, aby zdążyli Państwo spokojnie zejść z trapu i wrócili na statek przed odpłynięciem. Zwiedzanie wyspy prowadzi polski lokalny licencjonowany przewodnik, dla którego Gran Canaria jest drugim domem. Zwiedzanie wyspy na na celu pokazanie Wam kilku oblicz Gran Canarii. Od pięknych turystycznych miejsc po dziką przyrodę Wysp Kanaryjskich. Za wycieczki lokalne umożliwiamy płatność gotówką lub kartą. Koszt to 65 euro za osobę.

Odbiór z hoteli i portu w Las Palmas zawarty w cenie wycieczki.

Czekamy na Was pod info@simontours.pl lub +34611127499

Pozostałe informacje o ofercie SimonTours

Wycieczki lokalne to nasza specjalność i pasja. Pokazujemy co warto zobaczyć i zwiedzić na Gran Canarii, czego najlepszym dowodem są nasze autorskie programy. Zachęcamy do spojrzenia na pozostałe nasze wycieczki, które pokazują różne twarze wyspy. Posiadamy licencję na organizację zwiedzania oraz oprowadzania grup turystycznych. Zachęcamy też do odwiedzania naszego kanału na You Tube lub profilu SimonTours.es na stronie Facebook i zostawienia nam pozytywnej opinii. .

Inne nasze wycieczki lokalne wraz z naszymi rekomendacjami to wędkarskie wyprawy dla każdego!

 • Wliczone w cenę

  Transport
  Opieka polskojęzycznego przewodnika
  Ubezpieczenie
  Odbiór z hotelu/apartamentów/portu w Las Palmas

  WARTO ZABRAĆ: bluzę z długim rękawem, euro na zakupy pamiątek i przekąsek w trakcie dnia.
  Wycieczka o niskim poziomie trudności, bez długich i stromych przejść

  Kiedy zastanawiasz się co zwiedzić na Gran Canarii w jeden dzień, to podpowiadamy, że nasza wycieczki lokalne z Las Palmas prowadzą przez największe atrakcje i najpiękniejsze miejsca na Gran Canarii. Polski przewodnik zabierze Was w miejsca, które trzeba i warto zwiedzić i zobaczyć. Gran Canaria czeka! Najpiękniejsze miejsca na Gran Canarii!

Plan wycieczki
PICO DE BANDAMA

Zaczynamy wizytą w zielonym świecie Gran Canarii, gdyż wjeżdżamy na punkt widokowy Pico de Bandama.Naszym oczom ukaże się panorama największego krateru wulkanicznego wyspy.

WYDMY MASPALOMAS

Zjeżdżając na południe wyspy zatrzymamy się przy oceanie, podziwiając księżycowe krajobrazy wydm w rezerwacie w Maspalomas oraz latarnię morską.

PUERTO MOGAN

Wycieczkę poprowadzimy przez „Wenecję Gran Canarii”, czyli Puerto Mogan. Spacer po urokliwej marinie, gdzie w plątaninie uliczek co chwilę natrafiamy na pięknie ukwiecone, odrestaurowane fasady nadmorskich kamieniczek.

BŁĘKITNE SKAŁY

Pionowe górskie ściany na zachodniej stronie Gran Canarii w odcieniach błękitu i zieleni. Tutaj poczujemy potęgę gór jakie tworzą wyspę i zachwycimy się kolorami, jakimi potrafi malować swoje dzieła Matka Natura.

PUERTO DE LAS NIEVES

Urokliwa wioska rybacka na północy wyspy , skąd w bezchmurne dni podziwiamy Teneryfę i najwyższy szczyt Hiszpanii, jakim jest Pico del Teide.

FIRGAS

Kafelkowy deptak z przedstawieniem najważniejszych Wysp Kanaryjskich oraz miasteczko słynące z produkcji wody mineralnej.

ARUCAS

Najładniejszy park na wyspie oraz monumentalny kościół utrzymany w stylu katedralnym. Wszystko to w klimacie najsłyniejszej produkcji rumu w Europie.

Odbieramy Państwa z bezpośrednio z hoteli/portu w Las Palmas. Start między 8:45 a 9:30. Do ustalenia po zamknięciu zapisów na dany termin.

Na pytanie co trzeba lub co warto zwiedzić czy zobaczyć na Gran Canarii odpowiadamy następująco: Jedź z nami na wycieczkę lokalną! Gran Canaria to wyspa, którą każdy polski przewodnik nazwie „kontynentem w miniaturze’. Zwiedzanie wyspy , jej atrakcje i najpiękniejsze miejsca zobaczycie z Simon Tours.

Czas trwania

9h

Dostępność

Polska

Może spodoba się również…

Shopping Cart