Gran Canaria kameralny rejs Rejsowanie VIP z polską załogą

79,00

Napisz do nas na tours.simon@gmail.com  Podaj hotel i numer telefonu, a skontaktujemy się i ustalimy co zwiedzić na Gran Canarii.

Cena bazowa
Cena za osoby
Cena końcowa
Kategoria:
Rejsy Gran Canaria zwiedzanie wyspy VIP

Nasze rejsy Gran Canaria to propozycja dla osób, które lubią aktywnie wypoczywać, korzystać z kąpieli morskich i słonecznych. To także wspaniały sposób na poznanie południowego wybrzeża Gran Canarii słynącego z majestatycznych klifów oraz zapierających dech w piersiach widoków. Odbiór z hoteli, lunch z napojami bez i alhoholowymi, sprzęt do snorkelingu oraz pływanie na desce SUP w cenie.

Relaks i zwiedzanie Gran Canarii

Dołącz do nas na rejsy Gran Canaria po Oceanie Atlantyckim, a przeżyjesz niesamowitą przygodę. Na pokładzie naszego jachtu poczujesz się jak w domu. Wiatr we włosach, smaczne jedzenie, zimne napoje w atmosferze relaksu i pięknej przyrody. Nasza wycieczka fakultatywna rozpoczyna się o 9.30, niemniej z hoteli odbieramy Was ok. 8.45 rano. Z Puerto de Mogan, zwanego Wenecją Gran Canarii, kierujemy się przez krystalicznie czyste, błękitne wody na południowy zachód Gran Canarii. Zatrzymamy się na lunch w cudownej, malowniczej i ustronnej zatoczce. Tutaj możesz po prostu rozkoszować się słońcem, ale jeśli chcesz zobaczyć świat podwodny to zatoka oferuje świetne warunki do pływania i nurkowania.

Rejsy Gran Canaria co warto wiedzieć

Nasz kameralny rejs trwa 5 godzin, nie licząc transferu. Cena  to 79€ od osoby, zabieramy max 8 osób. W cenie napoje bezalkoholowe, wino, piwo, posiłek, sprzęt podstawowy do snurkowania oraz transfer z i do hotelu. Wyprawa w fajnej, rodzinnej atmosferze, nie zapomnij uśmiechu a my zajmiemy się resztą 😉 Tak wybieramy trasę rejsu, aby nie przeszkadzała nam choroba morska. Chcemy, aby nasi Klienci schodzili z pokładu zadowoleni.

Zapraszamy na wycieczki lokalne z nami!

Wycieczki fakultatywne Gran Canaria z Simon Tours to gwarancja dobrej zabawy. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli odwiedzicie nas na Facebook lub zobacz nasz kanał You Tube i zostawicie pozytywną opinię upamiętniając swoje wakacje na Gran Canarii. Dbamy, aby nasze biuro i wycieczki fakultatywne były dla Was kwintesencją udanych wakacji. Rezerwujcie polskie wycieczki po Gran Canarii dzwoniąc na +48667674789 lub piszcie na tours.simon@gmail.com

Czas trwania

6h

Dostępność

Polska

Shopping Cart