BUGGY QUADY OFF ROAD GRAN CANARIA

75,00

Buggy i Quady to zwiedzanie Gran Canaria na zupełnie innych czterech kółkach. Zaputaj o dostepnosc. Wycieczka pełna adrenaliny już czeka na Ciebie. W cenie wycieczki lokalnej mamy  odbiór z hoteli w Maspalomas, Playa del Ingles, Puerto Rico, Taurito, Bahia Feliz, San Agustin i Arguineguin. Napisz do nas na info@simontours.pl lub +34611127499 już przed przyjazdem, tak aby zarezerwować zwiedzanie atrakcji Gran Canarii bez pośpiechu, po kanaryjsku! Podaj hotel i numer telefonu, a skontaktujemy się i ustalimy co zwiedzić na Gran Canarii. Odbiór z hoteli w Las Palmas nie jest możliwy. Z Puerto Mogan za dodatkową opłatą.

Zapytaj o ofertę
Kategoria:
Na czym polega wycieczka Buggy i Quady off road Gran Canaria?

Nowe aktywności Gran Canaria czyli Buggy i Quady to świetna opcja dla tych, którzy już przejechali wyspę jeepami, a chcą poczuć adrenalinę! Dreszczyk emocji gwarantowany, bo zarówno Buggy jak i Quady prowadzicie samodzielnie! Także przygotujcie się na niesamowite przeżycia!

Zostaniesz kierowcą Buggy lub Quada na drodze szutrowej, czyli totalnie samodzielny off road. Różnice w poziomach wysokości po których będziecie jeździć dochodzą do 600 metrów. To będzie ostra jazda po drogach Gran Canarii.

Zapewnimy Wam rewelacyjne wrażenia, bez względu na to czy zamierzasz skorzystać z Quad’ów czy Buggy samodzielnie lub z przyjaciółmi. W ten off road’owy sposób pokażemy Ci kompletnie niepowtarzalne, najładniejsze i niedostępne zakątki wyspy.

Co warto wiedzieć przed wyjazdem na Buggy i Quady off road Gran Canaria?

Buggy i Quady są dwiema osobnymi wycieczkami. Nie zamieniacie tych pojazdów w trakcie drogi. Do wyboru mamy albo możliwość prowadzenia Buggy albo Quada po Gran Canarii. Oba pojazdy zabierają maksymalnie dwie osoby, z czego jedna jest kierowcą. Z racji tego, że będziemy jeździć po drogach szutrowych to na Buggy dostajecie gogle ochronne, a z kolei na Quadach dostajecie kask.

Opcja Quad’ów na Gran Canaria jest skierowana tylko i wyłącznie dla osób, które już w swoim życiu prowadziły quady. Poruszacie się w kolumnie i nie wolno wyprzedzać instruktora.

Przed wycieczką należy podpisać warunki uczestnictwa oraz normy bezpieczeństwa. Ich złamanie grozi wypadkiem oraz mandatem.

Nasz instruktor w języku hiszpańskim lub angielskim udzieli Tobie odpowiednich wskazówek i instrukcji. To nie będzie nic strasznego, nie musisz się bać. Zapewnimy Tobie i Twoim przyjaciołom ogromną dawkę adrenaliny na Buggy i Quadach Gran Canarii. Później uśmiech nie będzie chciał Wam zejść z twarzy

Szczegółowy program tej wycieczki lokalnej po Gran Canarii znajdziecie poniżej. Bus odbiera Was bezpośrednio z hotelu, apartamentu lub najbliższego przystanku.  W cenie Buggy i Quady Nowa Aktywność Gran Canaria jest zawarty odbiór z hotelu oraz późniejsza “odwózka”. Na wycieczkę ubierzcie się normalnie (można zabrać bluzę lub chustę). Instruktorzy mówią w języku angielskim oraz hiszpańskim. Umożliwiamy płatności za wycieczki lokalne zarówno w gotówce jak i kartami płatniczymi, tak aby spełnić Wasze oczekiwania.

Dodatkowe informacje o ofercie Simon Tours

Plan wycieczki

Buggy i Quady Nowa Aktywność Gran Canaria zabiera Was w podróż po bezdrożach i miejscach mało dostępnych dla zwykłych turystów. Piękne widoki i niesamowite przeżycia gwarantowane!

Odbiór z hoteli, apartamentów odbywa się rano lub po południu. Dzwonicie do nas i ustalamy wspólnie dzień wycieczki, a my zajmujemy się całą resztą.

100% OFF ROAD BUGGY

Mamy dwie opcje na wybór trasy wycieczki Buggy Nowa Aktywność Gran Canaria

100% OFF-ROAD TOUR, czyli wersja która trwa 3 godziny. Cena za jedną osobę Buggy to 119 euro, dwie osoby to koszt 149 euro.
70% ON ROAD/ 30% OFF-ROAD TOUR, czyli wersja zmiksowana która trwa 2 godziny. Cena za jedną osobę Buggy to 99 euro, dwie osoby to koszt 110 euro.

100% OFF ROAD QUAD

100% OFF-ROAD TOUR, czyli wersja która trwa 3 godziny. Cena za jedną osobę Buggy to 119 euro, dwie osoby to koszt 149 euro.

Trasa wycieczki

Buggy i Quady Nowa Aktywność Gran Canaria w opcji off-road prowadzą przez górskie drogi wyspy. W wersji 70% drogi utwardzone przejazd Buggy lub Quadami jest wzdłuż wybrzeża z pięknym widokiem na ocean oraz Puerto de Mogan.

Ważna informacja: zabronione jest zabieranie ze sobą własnych aparatów, kamerek GoPro czy podobnych urządzeń. Można zamówić wideo i zdjęcia, które dostaniecie na karcie pamięci za 35 euro dodatkowo.

Jest nam niezmiernie miło, że jesteście zainteresowani naszą ofertą, w której skład wchodzą wycieczki lokalne po Gran Canarii. Jak zawsze podpowiadamy co warto zobaczyć, aby zwiedzanie było ciekawe i pozostało w Waszej pamięci na długo. Jeżeli nie wiecie jeszcze co zwiedzić, to polecamy nasze wycieczki. Wszystkie miejsca warte zobaczenia ukryliśmy w trzech programach. Zadzwoń lub napisz, bo czekamy na Ciebie info@simontours.pl lub +34 611 127 499. Jeżeli podobało Ci się na naszej wycieczce, to wystaw nam pozytywną opinię na kanale You Tube lub profilu biura na stronie Facebook

Czas trwania

2h, 3h

Dostępność

Polska

Shopping Cart