Wypożyczenie auta Gran Canaria Co warto zobaczyć na Gran Canarii

15,00

Wypożyczenie auta na Gran Canarii od 15 euro/dzień. Wycieczka lokalna po Gran Canarii, podczas której sam decydujesz co warto zwiedzić i co trzeba zobaczyć. Wycieczki Gran Canaria i polski przewodnik zapraszają!

Napisz do nas przed przylotem na tours.simon@gmail.com i sprawdź dostępność, tak aby wypożyczenie auta przebiegło bez niespodzianek. Podaj hotel i numer telefonu, a skontaktujemy się i ustalimy co zwiedzić na Gran Canarii.

Cena bazowa
Cena za osoby
Cena końcowa
Kategoria:
Wypożyczenie auta Gran Canaria, czyli co warto zobaczyć na Gran Canarii

Jeżeli przeszukujecie internet wpisując hasło wypożyczenie auta Gran Canaria, to dobrze trafiliście. Poniżej prezentujemy cennik wynajmu aut na Gran Canarii z odbiorem w hotelach w strefie turystycznej lub link do samodzielnej rezerwacji wypożyczenia auta na lotnisku tutaj

Co warto wiedzieć, jeżeli chodzi Wam po głowie wypożyczenie auta Gran Canaria

Rezerwujac auto w Simon Tours Gran Canaria odbieracie je pod wskazanym adresem wakacyjnym. Obsługujemy strefę lotniska, Bahia Feliz, San Agustin, Maspalomas, Playa del Ingles, Meloneras, Puerto Rico, Arguineguin, Taurito i Puerto Mogan. Nasze auta są nowe, wyposażone w manualne skrzynie biegów, a my wypożyczamy je bez ukrytych kosztów. Auta, oprócz kasy A i A1 posiadają klimatyzację, co pozwala na komfortowe zwiedzanie Gran Canarii.

Po zakończonym wynajmie parkujecie auto w okolicy hotelu, a kluczyki zostawiacie w recepcji. Auto oddajecie z takim samym stanem paliwa jak otrzymaliście w dniu wynajmu. Dodatkowo podpowiadamy co warto zobaczyć na Gran Canarii.

Jak działa ubezpieczenie, czyli wypożyczenie auta Gran Canaria bez pułapek

W cenie podstawowej wynajmu mamy zawarte ubezpieczenie komunikacyjne, które w przypadku wystąpienia szkody, obciąża Was pierwszymi 450 euro za naprawę. Jest to tzw. udział własny lub depozyt, którego nie trzeba płacić, jeżeli zdecydujemy się na ubezpieczenie 100%. Płacąc 9 euro za dzień wynajmu dokupujecie pewność, że w przypadku jakichkolwiek awarii czy wypadków auta, to ubezpieczyciel przejmie na siebie 100% wszelkich kosztów. Jest to tzw. ubezpieczenie, które umożliwa Wam wynajem auta na Gran Canarii bez depozytu i bez udzuału własnego w szkodzie. Podsumowując na 9 euro/dzień kupujecie spokój ducha, bo nie martwicie się o prozaiczne otarcia na parkingach itp.

Jak dokonujemy płatności za wypożyczenie auta Gran Canaria

Przy rezerwacji opłacamy 20% ceny, a pozostałą kwotę dopłacamy w dniu odbioru kluczyków przy recepcji hotelowej. Płatności można dokonywać kartą lub gotówką, o ile w tytm drugim przypadku jest to możliwe tylko po wykupieniu ubezpieczenia 100%. Wpłacone 20% jest bezzwrotne w przypadku anulacji po Waszej stronie. Nasza wypożyczalnia aut rezerwacji sama nie anuluje, ale jeżeli anulacja byłaby z naszej winy, to oczywiście dokonujemy 100% zwrotu. Przy odbiorze kluczyków podajemy numer karty, który nawet jeżeli nie jest obciążany, to służy zabezpieczeniu na wypadek gdyby nie uzupełnili Państwo paliwa lub otrzymali mandat karny.

Jak dokonać rezerwacji i wypożyczyć samochód na Gran Canarii

Do wypożyczenia auta potrzebny jest skan lub fotografia prawa jazdy, z zasłoniętym numerem PESEL. Dodatkowo adres lub hotel pobytu i numer telefonu kontaktowego. Po założeniu rezerwacji opłacamy 20% zadatku i pozostaje nam już tylko oczekiwać na dzień, kiedy przypada wynajem auta. Rezerwujemy Wam określoną klasę, ale nie model, gdyż jest praktycznie niemożliwe, z racji ciągłej rotacji aut. Wszystkie dane najlepiej przesłać na tours.simon@gmail.com

Gran Canaria warto wiedzieć

Gran Canaria to wyspa wiecznej wiosny, więc sezon turystyczny na zwiedzanie trwa cały rok. Lepiej rezerwować samochód przed przylotem, tak aby uniknąć przykrej niespodzianki. Z przykrością informujemy też, że mandat karny w Hiszpanii wystawiany jest po 1km/h powyżej limitu i jest to 100 EUR kary, a obsługa fotoradarów i policja otrzymuje prowizję od wystawionych mandatów. Opłata manipulacyjna jaką pobiera wypożyczalnia aut za odpowiedzenie na wezwanie policji to 20 euro. Pamiętajmy więc, że wszystko to co trzeba zwiedzić na Gran Canarii nie ucieknie i odkrywamy wyspę powoli.

Pozostałe informacje, czyli najlepsze wycieczki lokalne po Gran Canarii

Nasze biuro to nie tylko fakultatywne wycieczki lokalne po Gran Canarii, które prowadzi przez polski przewodnik po Gran Canarii. Skupiamy wszystkie atrakcje Gran Canarii jakie przyjdą Wam do głowy. Wypożyczenie auta oferujemy Klientom, którzy stawiają na samodzielność lub chcą dotrzeć tylko do konkretnej atrakcji wyspy. Niemniej zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi programami, jakie wpisaliśmy w nasze fakultatywne wycieczki lokalne. Jeżeli lubisz naszą pracę to polub nasz kanał na You Tube lub profil SimonTours.es na stronie Facebook i zapraszamy na zwiedzanie – najpiękniejsze miejsca na Gran Canarii czekają na odkrywców!

Czas trwania

min. 1 dzień

Dostępność

Polska

Może spodoba się również…

Shopping Cart